Nucleofill – zabieg odmładzający, który pokocha Twoja skóra

Nucleofill – zabieg odmładzający, który pokocha Twoja skóra

Mezoterapia igłowa to grupa zabiegów odmładzających, które rewitalizują skórę, likwidują zmarszczki, ujędrniają i mają mnóstwo innych zastosowań, w zależności od tego, jaki koktajl odżywczy zostanie użyty. Twoja skóra aż prosi się o „zastrzyk” młodości? Wypróbuj zabieg Nucleofill – mezoterapię z zastosowaniem innowacyjnych polinukleotydów.

Nucleofill – nowy wymiar mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na ostrzykiwaniu skóry preparatami zawierającymi wybrane składniki aktywne. Najpopularniejsze z nich to: kwas hialuronowy, kolagen, koktajle witaminowo-peptydowe. W zależności od użytego koktajlu mezoterapia może być zastosowana jako zabieg nawilżający na twarz, przeciwzmarszczkowy, odżywczy, a nawet antycellulitowy na ciało. Ostatnim odkryciem medycyny estetycznej są polinukleotydy, które znalazły zastosowanie w odmładzaniu twarzy.

Nucleofill to najnowszy zabieg medycyny estetycznej, który polega na mezoterapii igłowej specjalnym żelem z polinukleotydami. Celem zabiegu jest uzyskanie naturalnych efektów oraz wspomaganie skóry i działanie na przyczynę, a nie skutki problemów. Polinukleotydy stanowią doskonałą alternatywę dla kwasu hialuronowego, zwłaszcza w przypadku osób, które są uczulone na ten popularny wypełniacz. Innowacyjny preparat Nucleofill ma silne właściwości liftingujące, redukuje zmarszczki, odmładza twarz, poprawia kondycję szyi oraz dogłębnie pielęgnuje skórę.

Polinukleotydy działają na trzech poziomach:

  • liftingują – wpływają na receptory fibroblastów w skórze, dzięki czemu inicjują produkcję kolagenu typu I oraz elastyny; w konsekwencji dochodzi do poprawy napięcia skóry i naturalnego efektu liftingu;
  • nawilżają – mają grupy hydrofilowe, dzięki czemu zapewniają długotrwałe nawodnienie skóry;
  • działają antyoksydacyjnie – zachowują się jak „wymiatacze” wolnych rodników, co prowadzi do redukcji stresu oksydacyjnego w skórze.

Odmłodzenie i regeneracja skóry twarzy za pomocą polinukleotydów

Jak podkreślają eksperci z Kliniki Miracki w Warszawie, Nucleofill to zaawansowany biochemicznie preparat o wielokierunkowym działaniu. Zadaniem polinukleotydów jest odnowa i regeneracja skóry twarzy u podstaw. Aktywują receptory znajdujące się na fibroblastach, odpowiedzialne za produkcję kolagenu. Polinukleotydy przyspieszają też dojrzewanie fibroblastów. Pobudzają komórki do naturalnej, ale intensywnej pracy. Ponadto zatrzymują wodę w skórze, więc doskonale nawilżają. Poprawiają mikrokrążenie i koloryt skóry.

Takie czynniki, jak zanieczyszczenia powierza, palenie papierosów, promieniowanie słoneczne i niezdrowa dieta przyspieszają produkcję wolnych rodników, które odpowiedzialne są za przyspieszanie procesu starzenia się komórek. Nucleofill działa antyoksydacyjnie, chroni więc skórę przed działaniem wolnych rodników, a także łagodzi skutki ich szkodliwego działania.

Mezoterapia igłowa Nucleofill – dla kogo?

Zabieg Nucleofill stosowany jest w przypadku słabej kondycji skóry oraz pierwszych oznak starzenia. Pomaga w eliminowaniu takich problemów, jak:

  • zmarszczki i utrata jędrności skóry;
  • sucha i odwodniona skóra;
  • przebarwienia i nierównomierny koloryt cery;
  • nieregularny owal twarzy;
  • objawy starzenia w delikatnych miejscach, takich jak okolice oczu, szyja czy grzbiety dłoni.

Po terapię tę chętnie sięgają osoby, które cenią sobie naturalne efekty, a także mające skłonności do alergii i podrażnień po klasycznych zabiegach. Polinukleotydy to składniki pochodzenia naturalnego o niskim potencjale uczulającym.

Szukasz skutecznego sposobu na odmłodzenie skóry? Przekonaj się, co może Nucleofill. Umów się na zabieg w Klinice Miracki w Warszawie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.