Kolastyna – kosmetyki do opalania dla dzieci

Kolastyna - kosmetyki do opalania dla dzieci

Wakacje to czas, kiedy odpoczywają przede wszystkim dzieci. Całymi dniami bawią się na świeżym powietrzu. Piękna pogoda sprawia, że chętnie wystawiają swoje buzie do słoneczka, a ono silnie działa na ich skórę. Jeśli nie jest odpowiednio chroniona wówczas promieniowanie słoneczne może okazać się bardzo szkodliwe. Dlatego warto sięgać po kosmetyki do opalania dla dzieci, które sprawiają, że zabawa na świeżym powietrzu jest zupełnie bezpieczna.

Kolastyna – emulsja do opalania dla dzieci w sprayu

To delikatny kosmetyk, który chroni skórę najmłodszych dzieci. Emulsja w sprayu jest łatwa do rozprowadzania na skórze dziecka, co jest jej wyjątkową zaletą.

Kolastyna Opalanie Krem ochronny na słońce dla dzieci i niemowląt SPF50

W zestawie kosmetyków Kolastyna jest również godny polecenia krem do opalania dla dzieci i niemowląt. Charakteryzuje go delikatna konsystencja i łatwość rozprowadzenia po skórze dziecka. To idealny kosmetyk dla niemowląt.

Kolastyna – emulsja do opalania dla dzieci SPF 50

Ostatnim kosmetykiem firmy Kolastyna jest emulsja. Ma delikatną, płynną konsystencję, dzięki czemu świetnie sprawdza się podczas nakładania go na skórę nawet najmniejszym dzieciom.

Wszystkie kosmetyki znajdziesz TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *