Huel dodaje Meksykańskie Chili do nowej linii Hot &Savoury

Huel dodaje Meksykańskie Chili do nowej linii Hot &Savoury

Nowy smak został opisany przez pierwszych klientów jako „rewolucyjny”.

 

  • Hot &Savoury Meksykańskie Chili to odżywczy, kompletny odżywczo posiłek z 24 g białka roślinnego w porcji.
  • Zaskakuje lekko wędzonym aromatem prawdziwego meksykańskiego chili, bazując na pełnowartościowych i naturalnych składnikach
  • Gotowy w mniej niż 5 minut. Ciepły i wytrawny posiłek kosztuje 11,43 złotych -to przystępna cenowo opcja lunchu lub obiadu dla zapracowanych, świadomych swojego zdrowia osób.
  • Huel wprowadził serię Hot &Savoury na rynek we wrześniu, a tylko pierwszego dnia sprzedano imponującą ilość 52,000posiłków.

 

Po premierze dwóch oryginalnych produktów – Tajskiego zielonego curry oraz Pomidora z ziołami, klienci byli pod ogromnym wrażeniem i szybko zaczęli dopytywać o dodanie nowych smaków do linii. Na szczęście Huel już uwijał się w kuchni, udoskonalając nowy przepis na Meksykańskie Chili. Danie powstało dzięki wykorzystaniu pełnowartościowychi naturalnych składników, a smak i konsystencja posiłku zostały opracowane tak, aby przypominać pyszne wegańskie chili concarne. Nowość charakteryzuje prawdziwie wędzony aromat, bazujący na fasoli czarne oczko, pomidorze, papryce, cebuli, kolendrze i sporej ilości płatków chili chipotle, co nadaje mu zdecydowanego charakteru.

Nowa koncepcja HuelHot&Savoury powstała, by zdefiniować na nowo wygodne i odżywcze posiłki w połączeniu z przystępną ceną, eliminując siekanie, gotowanie i zmywanie wielu naczyń. Obecna premiera jest alternatywą dla osób, które polegają na fast-foodach unikając wspólnych przestrzeni kuchennych w miejscu pracy, ale jako zdrowy i łatwy w przygotowaniu posiłek może zainteresować również osoby pracujące z domu.

Każdy, w 100% wegański posiłek kosztuje 11,43 złotych i jest przemyślany tak, aby zapewnił organizmowi wszystko czego potrzebuje, w tym idealną równowagę białka, zdrowych tłuszczów,węglowodanów i błonnika oraz wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów. Każda paczka zawiera siedem posiłków o wartości 400 kcal, choć ze względu na formę dania dawkowanie mniejszej lub większej kaloryczności porcji wg indywidualnych potrzeb jest łatwe.

 

Współzałożyciel i CMO Julian Hearn dodał: „Jesteśmy niezwykle dumni z nowej serii dań Hot &Savoury i cieszymy się, że możemy tak szybko  wprowadzić do sprzedaży smak, o który dopytywali nasi klienci. Cieszymy się, że możemy poszerzyć naszą ofertę H&S i oferować zdrowe, przystępne lunche i obiady. Jestem pewny, że Meksykańskie Chili będzie hitem – to smak, który sugerowali nam nasi klienci, a opinie od pierwszych testerów były naprawdę świetne.”

Huel Hot &Savoury Meksykańskie Chilli jest dostępne od 9 listopada na https://pl.huel.com. Do pierwszego zamówienia klienci otrzymująpojemnik wielokrotnego użytku z zakręcaną pokrywką, które można podgrzewać w mikrofali – idealny, gdy jesteś w biegu.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.