Dieta kapuściana – najszybszy sposób na schudnięcie?

Dieta kapuściana - najszybszy sposób na schudnięcie?

Jaki jest najszybszy sposób na schudnięcie? Wiele osób wskazuje na dietę kapuścianą, inaczej nazywaną dietą prezydencką. Określenie wzięło się od Aleksandra Kwaśniewskiego, który w czasie swojej prezydentury stosował tę metodę.

Polityk schudł w bardzo krótkim czasie, a efekt zawdzięczał właśnie magicznej zupie kapuścianej. Czy dieta oparta na kapuście jest najszybszym sposobem na schudnięcie? Niekoniecznie – chociaż efekty są widoczne bardzo szybko, dieta może negatywnie wpłynąć na zdrowie i, wbrew założeniu, dodać nam kilogramów.

Czym jest dieta kapuściana? 

Dieta kapuściana jest oparta na zupie z kapusty, którą je się podczas całej kuracji. W przepisie na zupę znajdziemy takie składniki jak pomidory, papryki, cebule, seler naciowy oraz rzecz jasna, wodę. Zupę podaje się na śniadanie, obiad i kolacje. W założeniu mamy ją jeść kiedy tylko doskwiera nam głód. Chociaż dietę można urozmaicać różnymi owocami, np. jabłkami, dieta jest bardzo monotonna. Nie jest to jej największy problem. Zupa jest niskokaloryczna i może sprawić, że szybko skończą nam się wszelkie pokłady energii. Wiele osób po kilku dniach jest na skraju wykończenia i na dietę reaguje zasłabnięciem. Z tego względu pojęcie „dieta cud” nie powinno być przypisywane do kuracji zupą kapuścianą.

Jaki jest lepszy sposób na schudnięcie, niż dieta kapuściana?

Niestety, dieta kapuściana nie gwarantuje schudnięcia bez efektu jojo. Wśród dostępnych rozwiązań, najkorzystniejszą opcją na szybkie schudnięcie jest obecnie liposukcja laserowa. To znacznie bezpieczniejszy sposób na utratę wagi. Jest nieinwazyjny i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych. To dobre wyjście dla osób niecierpliwych, a także skorych do inwestycji we własne zdrowie oraz komfort. Liposukcja laserowa to natychmiastowy efekt zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Odchudzanie laserowe powoduje zmniejszenie obwodu pasa o 12 cm i to już po jednej wizycie.

Piękna sylwetka w krótkim czasie

Zabiegi upiększające ciało bywają bardzo bolesne i czasochłonne, dlatego wiem osób nie bierze ich pod uwagę. Technologię się zmieniły. Wellclinic to jeden z gabinetów medycznych, który korzysta z najnowocześniejszej platformy Fotona Dynamis Sp Pro. Program zabiegowy pozwala na szybkie osiągnięcie szczupłej sylwetki. Bezpieczeństwo i skuteczność Fotony Tight Sculpting jest potwierdzona przez liczne badania kliniczne i certyfikat FDA. To najlepszy możliwy sposób na szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów i poprawienie swojej samooceny. Warto zapomnieć o diecie kapuścianej i w pierwszej kolejności postawić na zdrowie. By dowiedzieć się więcej, koniecznie skontaktuj się z kadrą gabinetu Wellclinic. Doświadczenie lekarzy i kosmetologów kliniki pozwoli na dobranie odpowiedniego programu do Twojej sylwetki. Pozwól sobie na metamorfozę!

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.