Baterie trójdrożne – uwolnij się od plastiku i zyskaj łatwy dostęp do smacznej wody!

bateria trójdrożna

Baterie trójdrożne to sprytny sposób na wygodne filtrowanie wody. Co więcej, pozwalają zaoszczędzić filtr i wydłużyć jego żywotność, a co za tym idzie – generują jeszcze większe oszczędności!

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo

Co to jest bateria trójdrożna?

Wiele osób może zastanawiać się co to jest bateria trójdrożna. W przypadku baterii kuchennych jest to taki typ baterii, który zapewnia dostęp do zwykłej, wodociągowej wody zimnej i gorącej, a także do wody filtrowanej z jednej baterii kuchennej, przy czym strumienie wody nie mieszają się ze sobą. Baterię obsługujemy za pomocą dźwigni – jedna z nich jest do wody filtrowanej, a druga do wodociągowej.

Baterie trójdrożne – rodzaje, kolory, style

Popularność filtracji wody przekłada się na ofertę rynkową. Z tego względu również wybór baterii trójdrożnych jest coraz większy. Wśród nich dostępne są zarówno te w kolorze chromu, jak i modne w kolorze czarnym.

Baterie w kolorze chromu należą do najpopularniejszych. Są uniwersalne i ponadczasowe dzięki czemu opierają się wszelkim modom. Bateria trójdrożna chromowana z połyskiem pięknie się prezentuje i jest elegancka. Często też wpisuje się w wystrój kuchni, ponieważ pasuje do dodatków i kuchennej armatury.

Kolor czarny również kojarzy się z elegancją, a także luksusem i stylem retro. Z tego względu coraz częściej spotykany jest we wnętrzach, także kuchennych. Czarne wykończenia, takie jak uchwyty, klamki, parapety czy blaty kuchenne wyglądają szykownie, a na dodatek świetnie współgrają z drewnem i jasnymi elementami. Nic dziwnego, że czarne baterie trójdrożne są tak poszukiwane przez klientów. Dostępne są m.in. na stronie dafi.pl/.

Czy warto zainstalować baterię trójdrożną?

Baterie dwuobwodowe pozwalają na łatwą i wygodną filtrację wody. Stanowią świetną alternatywę dla dzbanków filtrujących – zwłaszcza gdy mamy liczną rodzinę lub ograniczoną powierzchnię blatów kuchennych. Niewątpliwą zaletą baterii trójdrożnych jest to, że możemy korzystać z filtra tylko wtedy, gdy tego potrzebujemy – np. zmywając naczynia, myjąc owoce i warzywa, przygotowując napoje i posiłki czy chcąc się napić wody.

Filtry przepływowe to także duża oszczędność dla naszego portfela. Nie musimy kupować wody butelkowanej, której cena – zwłaszcza w dobie wysokiej inflacji – wciąż rośnie. Biorąc pod uwagę koszt zakupu wymiennego filtra i zestawiając go z wodą kupowaną w sklepie – cena za litr wciąż pozostaje kilkadziesiąt razy niższa.

Bateria trójdrożna wraz z filtrem przepływowym to przyszłościowe rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Pozwala na niemal nieograniczony dostęp do smacznej wody pitnej jednocześnie odciążając domowy budżet i planetę od jednorazowych, szkodliwych, trudnych w utylizacji odpadów plastikowych!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.