Aby włosy pięknie lśniły

aby włosy pięknie lśniły

Piękne, puszyste i lśniące włosy to marzenie wielu kobiet. Zdrowy połysk można uzyskać na wiele sposobów. Jeśli jednak cenisz sobie naturalne metody to polecam ziołowe płukanki, które podkreślą barwę włosów i nadadzą im blask.

Dla włosów ciemnych
3 łyżeczki kory dębu należy zalać 2 szklankami wrzątku, a następnie gotuj przez 20 minut. Następnie przecedź wywar i zostaw do ostygnięcia. Po umyciu przepłucz włosy letnim płynem. Ta płukanka nadaje ciemnym włosom piękny połysk.

Dla włosów kasztanowych
Dla pań o kasztanowych lokach najlepsza będzie płukanka z 5 łyżeczek czarnej herbaty. Herbatę zalej 3 szklankami wrzątku, odcedź i zostaw do stygnięcia. Chłodnym płynem płucz włosy po myciu, a zyskają delikatny brązowy połysk.

Dla blondynek
Jasnym włosom doda blasku płukanka z rumianku. 3-4 saszetki herbaty rumiankowej zaparz w 2 szklankach wrzątku. Wykorzystaj napar do ostatniego płukania po myciu. Rumianek ma właściwości rozjaśniające, więc włosy zyskają nowy, świetlisty blask.

Jeden komentarz


  1. Podazaj sladem Japonek, ktore od dawna korzystaja z tego sekretu dla zdrowia wlosow i siegnij po … ryz! A dokladnie po wode ryzowa , ktora do pielegnacji wlosow wykorzystywana jest od ponad czterech tysiecy lat. A wszystko za sprawa ukrytego w niej bogactwa witamin, mineralow i protein ktore odzywiaja wlosy. Nie musisz kupowac gotowego produktu, mozesz zrobic go samodzielnie we wlasnej kuchni .

Comments are closed.